kartki

Mam dziś wolne... I co? I od rana na niebie wiszą ponure chmurzyska, dopiero przed chwilką wyszło zza nich słońce. A jak siedzę w pracy, to oczywiście bezczelne słońce kusi, woła, nęci...ehhh ;)
Odwiedziłam dziś urząd skarbowy, by wyjaśnić, dlaczego nie jestem w stanie wysłać e-deklaracji. Pani w okienku (zresztą przemiła) podsunęła formularz A4, kazała uzupełnić, a na końcu okazało się, że moje aktualne dane są w systemie od ubiegłego roku... I nikt nie był w stanie powiedzieć mi, dlaczego wyskakuje mi błąd w danych... No nic. Bywa i tak.

W ubiegłym tygodniu skończyłam pierwszy rzut kartek wielkanocnych, zamówienie bardzo specjalne, bo od rodziców :)I już ich nie mam. Mamcia zdecydowała się bardzo szybko. Resztę kartek kupiły koleżanki w pracy... i tyle je widziałam ;)

Dziś odesłałam poprawioną książkę, czekam na akceptację autorki. I na ewentualne z nią starcie też czekam, bo wiadomo, nikt nie lubi być poprawiany. A oczekiwanie na mail od pani autorki umilą mi drutki :)

Pięknej wiosny, kochani! 
Kasia

Komentarze

 1. Przepiękne karteczki. Nic dziwnego, że rozeszły się jak ciepłe bułeczki :-) Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak to w urzędach nic nie wie, nic się nie da ... ;)
  Karteczki zrobiłaś prześliczne!!! Poprzyglądałam się im :)
  Może zmiany zostaną zaakceptowane bez zastrzeżeń ? Chociaż nikt nie lubi być poprawiany , chyba ,że ma dystans do siebie :)
  Pozdrawiam serdecznie!!! Oby w ten weekend słoneczko nam świeciło!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo wesołe te karteczki, podobają mi się! pozdrawiam również wiosennie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedyś zapytałam autora o scenę erotyczną w powieści, bo wyraźnie odstawała od reszty. Obraził się.
  Karteczki super. Chciałam być wielkanocna, więc kupiłam sobie podkładkę w dyskoncie. Filcową, pomarańczową, kwiatowy ażur :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie one są cudownie , pogodnie piękne . Uwielbiam haft matematyczny . Pewnie dlatego , że nie umiem .

  OdpowiedzUsuń
 6. Kartki są piękne, a ja chcę Cię poinformować, że wygrałaś "staro-złote" serwetki czyli drugą nagrode pocieszenia, poproszę o adres do wysyłki na maila: chmurka.mail@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczne karteczki :) Ja w tym roku też miałam problem rozliczeniem podatku przez neta. Wyskakiwał mi błąd, ale za 4 razem chyba się udało i wysłałam :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze odwiedziny i ciepłe słowa - dodają skrzydeł :)

Popularne posty z tego bloga

Robię miejsce...

niewinne pytanie

...taka córka